Tydzień z dinozaurami

Ostatni tydzień lutego upłynął pod hasłem "W świecie dinozaurów". Czas ten był okazją do rozmów o tych prehistorycznych zwierzętach. Dzieci poszukały jajka dinozaurów i zobaczyły co się z nich wykluło… Dużo radości sprawiła świetlikom zabawa w paleontologów. Uczniowie z zajęć przyrodniczych także odkrywali z zaciekawieniem szkielety dinozaurów, ukryte w piasku. Dzięki zabawom badawczym, dzieci obydwóch grup, mogły pogratulować sobie dużej wiedzy ekologicznej. Efektem tych działań było rozbudzenie ciekawości o naszej planecie. Dzieci chętnie dzieliły się własnymi wrażeniami i odczuciami po użyciu mikroskopu i szkieł powiększających. Dla świetlików oraz dla dzieci uczęszczających na zajęcia przyrodnicze był to dzień pełen wrażeń i ciekawych doświadczeń, spędzony w miłej, radosnej atmosferze.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Tydzień z dinozaurami