Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

"Zdrowoludek"

W świetlicy szkolnej rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. "Zdrowoludek". Jego celem było promowanie zdrowego stylu życia, jak również rozbudzanie kreatywności uczniów. W konkursie wzięło udział 34 Świetlików. Pierwsze miejsce zdobyła Marcelina Kaczor (2a), drugie – Marta Biskup (4a), trzecie – Patrycja Kryłowska (1c). Natomiast wyróżnienia otrzymali: Maja Matysiak (1b), Lena Młynarczyk (1b), Marcelina Dubowik (5c), Hanna Danielczak (2c), Lilianna Gierlik (2b) oraz Wiktoria Krzyżyńska (2b) Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie, który odbędzie się niebawem.

Jesteś tutaj: Home Konkursy "Zdrowoludek"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.