Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

Recytujemy Mickiewicza

Szkolny Konkurs Recytatorski "Poezja Adama Mickiewicza" z okazji 220. rocznicy urodzin poety odbył się 5 marca 2019 r. Udział wzięło 10 uczestników. Komisja konkursowa oceniała dobór repertuaru, interpretację, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny. I miejsce zajął Igor Lis z klasy Vb, II miejsce zdobyła Maria Kaczmarek z VIIb, III miejsce przypadło Marcjannie Murawce z klasy Va.

Jesteś tutaj: Home Konkursy Recytujemy Mickiewicza
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.