Kim będę w przyszłości?

W świetlicy szkolnej odbył się konkurs pt. "Kim będę w przyszłości?". Jego celem było rozwijanie zainteresowań uczniów w zakresie wiedzy o zawodach, doskonalenie umiejętności uzasadniania swoich wyborów, przełamywanie oporów przed wystąpieniami publicznymi. Zadaniem uczniów było przebranie się za przedstawiciela zawodu, który w przyszłości chcieliby wykonywać oraz krótkie ustne uzasadnienie, dlaczego wybrali ten zawód. W konkursie wzięło udział 11 Świetlików, którzy zaprezentowali się jako sportowcy (4 osoby), nauczycielka, policjantka, lekarz weterynarii, laborantka, fryzjerka oraz reporterka i dziennikarka. Pierwsze miejsce zajęła Lena Młynarczyk (1b), drugie – Malwina Kocjan (2a), trzecie – Olga Bujak (1a). Natomiast wyróżnienia otrzymali: Emilia Jankowiak (2c), Maryna Ril (1c), oraz Kacper Słomiński (6a). Wszystkim serdecznie gratulujemy odwagi i pomysłowości!

Jesteś tutaj: Home Świetlica Kim będę w przyszłości?