Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

GMINNY KONKURS PRZYRODNICZY "ZIEMIA JEST NASZYM DOMEM"

Dnia 14 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Gostyniu odbył się Gminny Konkurs Przyrodniczy "Ziemia jest naszym domem". W konkursie wzięło udział 18 dzieci ze szkół podstawowych w Kunowie, Goli, Siemowie i Gostyniu (SP nr 2, 3, 5). Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień, pogłębienie wiedzy przyrodniczej i wyłonienie najlepszych przyrodników gminy Gostyń. Uczniowie rozwiązywali test, w którym musieli wykazać się rozległą wiedzą. Pytania obejmowały wiadomości i umiejętności z wielu dziedzin zintegrowanych w przedmiocie przyroda, między innymi z geografii, fizyki, biologii, ekologii i ochrony środowiska. Zwycięzcami Gminnego Konkursu Przyrodniczego "Ziemia jest naszym domem" zostali: Patryk Paizert ze Szkoły Podstawowej w Siemowie - I miejsce; Maurycy Jernaś ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu - II miejsce i Anna Galusińska ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu - III miejsce. Wyróżnienia otrzymali uczniowie: Jakub Polny ze Szkoły Podstawowej w Kunowie, Aleksandra Mucha i Kamil Al - Sleti ze Szkoły podstawowej nr 2 w Gostyniu. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki, a nagrodzonym uczniom organizatorzy wręczyli dyplomy oraz nagrody książkowe.
Gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Konkursy GMINNY KONKURS PRZYRODNICZY "ZIEMIA JEST NASZYM DOMEM"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.