Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Dzień Dziecka w Dwójce

7 czerwca upłynął uczniom Dwójki na obchodach Dnia Dziecka. Jak co roku dzieci spędzały go nie tylko z wychowawcami, ale również z rodzicami, którzy wsparli nauczycieli w przygotowaniu atrakcji dla pociech. Obchody rozpoczęły się od krótkiego apelu, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swe talenty muzyczne i taneczne, a pan dyrektor Waldemar Minta życzył wszystkim udanej zabawy. Uczniom klas młodszych szczególnie podobały się: dmuchana zjeżdżalnia, skoczny ring oraz rzutnik, na których mogli wykazać się swoją zwinnością i sprawnością fizyczną. Bez wątpienia wszyscy uczniowie Dwójki wzięli udział w zajęciach "fitness" prowadzonych przez naszego specjalnego gościa, trenera personalnego, pana Norberta Wojtkowiaka, który swą niesamowitą osobowością i profesjonalnym podejściem sprawiał, że dzieci chciały pokazać, że dużo potrafią, są sprawne fizycznie i nie boją się wyzwań. Ponadto dla uczniów były przygotowane również inne konkurencje sportowe, w których brali udział wraz z wychowawcami, a klasy piąte i szóste, już tradycyjnie, wybrały się na wycieczkę rowerową. Uczniowie brali także udział w warsztatach z chemii i fizyki, podczas których, dzięki przeprowadzonym doświadczeniom, mogli poznać tajniki tych dziedzin wiedzy. Pokazali też, że mają dużą wiedzę ogólną i świetnie radzili sobie w różnego rodzaju quizach oraz konkurencji układania haseł promujących zdrowie. Dzięki uprzejmości jednego z rodziców przez cały czas towarzyszyła nam maskotka gostyńskiej Spółdzielni Mleczarskiej. Podczas uroczystości dzieci zajadały się hot dogami, które z wielkim zapałem przygotowali dla nich rodzice i nauczyciele. Bez ograniczeń mogły też kosztować pysznych ciast upieczonych przez rodziców. Dziękujemy wszystkich, którzy wsparli organizację Dnia Dziecka w Dwójce, a szczególnie Państwu:
Adrannie Podjuk, Izabeli Kubiak, Milenie Dułacz, Hannie Turla, Michalinie Orpel, Marcie Stanisławskiej, Hannie Przybył, Annie Koniecznej, Elżbiecie Janowskiej, Ewelinie Eisop, Agnieszce Krystkowiak, Lidii Walczak, Magdalenie Walkowiak, Danucie Witczak,, Katarzynie Bartkowiak, Sylwii Rajewskiej, Sylwii Krauze, Gabrieli Pyta, Katarzynie Domagale, Karolinie Romanowskiej, Natalii Paterek, Ilonie Szczepaniak, Marzenie Matysiak, Magdalenie Tomczak, Judycie Frąckowiak, Katarzynie Turbańskiej, Magdalenie Majewskiej, Barbarze Kaczmarek, Dominice Henzel, Marlenie Włodarczak, Julicie Bujak, Julicie Aksamit, Agnieszce Rzeźnik, Barbarze Pierzchlewicz, Annie Słomińskiej – Goszczyńskiej, Marioli Góralskiej, Justynie Biernackiej, Mai Boruch, Karolinie Wujek, Michalinie Polaszek, Katarzynie i Tomaszowi Pietrzyk, Elżbiecie Klimkowskiej, Agacie i Łukaszowi Kaczor, Aleksandrze Frąckowiak, Patrycji Kocjan, Monice Bonawenturczyk, Małgorzacie Wojciechowskiej, Katarzynie Banaszak, Magdalenie i Mateuszowi Wałkiewicz, Natalii Gajewskiej, Katarzynie Lewickiej, Monice Sekule, Magdalenie Biniaszak, Marcie Jakubczak, Monice Knapp, Dominice Kryś, Natalii Majewskiej, Aleksandrze Praczyk, Bożenie Kasperek, Magdalenie Małeckiej, Marcie Kociuckiej, Marii Danielczak, Agacie Zawodnej, Hannie Koniecznej – Naskręt, Joannie Wendzonce, Annie Jankowiak, Karolinie Łukaszewskiej, Donacie Lis, Violetcie Pawlak, Edycie Nowaczyk, Magdalenie Brętkowskiej, Magdalenie Molenda – Kordus, Annie Małeckiej, Oksanie Yuskowej, Annie Biskup, Magdalenie Kostrzeckiej, Katarzynie Bartkowiak, Izabeli Kopeć, Małgorzacie Barańskiej, Urszuli Masztalerz, Agnieszce Brzeskot, Jaonnie Pawlik, Sylwii Weber, Agacie Pakule, Marzenie Kosmalskiej, Małgorzacie Gwizdek, Lidii Wojtkowiak, Izabeli Choińskiej, Adamowi Wasielewskiemu, Beacie Kubiak, Angelice Kasperczak, Wiesławie Humerskiej, Małgorzacie Skrzypczak, Monice Kubiak, Kindze Mikołajczak, Izabeli Staszek, Kindze Hamulskiej, Agacie Kierczyńskiej, Marlenie Jędryczce, Edycie Matuszewskiej, Justynie Kajczyk, Annie Dubowik, Marzenie Bacy-Ludwiczak, Joannie Jakubiak, Marcie Bezwierzchnej, Joannie Paluszkiewicz, Monice Kasperczak, Agnieszce Wolnej, Ewelinie Szczęsnej-Glince Anicie Byra, Annie Boruszewskiej, Lidii Krzyżostaniak, Katarzynie Konstanty, Annie Różewicz, Honoracie Jakuszek, Aleksandrze Maciaszczyk, Hubertowi Kurzawskiemu, Monice Gruszczyńskiej, Agacie Szymczak, Magdalenie Szajbel, Małgorzacie Kierczyńskiej, Monice Grzesiek, Alicji Rejek, Monice Bonawenturczyk, Justynie Bielce, Agnieszce Jeziorańskiej, Monice Rozworze, Jolancie Jeż, Paulinie Banaszak, Alinie Bezwierzchnej, Agnieszce Klauza, Sylwii Wilczek, Bożenie Andrzejewskiej, Milenie Czajce, Halinie Wachowiak, Violetcie Klupś.
Zaangażowanie, wsparcie, życzliwość i obecność rodziców w tym ważnym dla wszystkich dzieci dniu z pewnością przyczyniły się do tego, że Dzień Dziecka w Dwójce był wyjątkowy.Jesteś tutaj: Home Aktualności Dzień Dziecka w Dwójce