Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Żegnajcie podwórka, łąki, plaże – wracamy do szkoły.

Rok szkolny 2019/2020 rozpoczął się 2 września. Na uroczystym otwarciu dyrektor Waldemar Minta powitał uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli. Wszystkim życzył sukcesów w nauce, w życiu, w pracy. Następnie powitał nowych nauczycieli i oddał głos gościom – pani Aldonie Grześkowiak Naczelniczce Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych oraz księdzu Pawłowi Dąbrowskiemu proboszczowi św. Ducha, którzy przyłączyli się do życzeń dyrektora i podkreślili ważną rolę rodziców w osiąganiu sukcesów przez dzieci. Na koniec uczniowie klas piątych i trzecich zaprezentowali występ artystyczny, a prowadzący akademię Dawid i Amelia z Vc życzyli wszystkim powodzenia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Żegnajcie podwórka, łąki, plaże – wracamy do szkoły.