Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Start

Projekt "Moja wiedza - moja przyszłość" - laboratorium matematyczno-przyrodnicze

W naszej szkole realizowany jest projekt unijny o nazwie "Moja wiedza-moja przyszłość". Zajęcia dla uczniów odbywają się w godzinach popołudniowych i dotyczą różnych przedmiotów, w zależności od zainteresowań uczniów. Poniżej przedstawiam kilka zdjęć z zajęć laboratoryjnych matematyczno-przyrodniczych, na których uczniowie mają okazję m.in. samodzielnie wykonywać doświadczenia zarówno z chemii, jak i fizyki.  Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w projekcie klasy siódme i ósme!

Marlena Ciemniak

Jesteś tutaj: Home Uncategorised Projekt "Moja wiedza - moja przyszłość" - laboratorium matematyczno-przyrodnicze
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.