Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Poznajemy zawód fryzjera

We wtorek 24 września 2019 r. dzięki uprzejmości pani Karoliny Romanowskiej, mamy Jakuba, klasa 2b miała przyjemność gościć pana Karola Urbaniaka, wykonującego zawód fryzjera. Pan Karol podczas spotkania opowiedział o przydatności i użyteczności swojego zawodu, pokazał różne akcesoria i narzędzia potrzebne do tej pracy. Chętnie też udzielał odpowiedzi na wiele pytań, które zadawali uczniowie. Dzięki spotkaniu dzieci poznały bliżej pracę fryzjera. Dziękujemy za mile i pożytecznie spędzony czas.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Poznajemy zawód fryzjera
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.