Poznajemy zawód fryzjera

We wtorek 24 września 2019 r. dzięki uprzejmości pani Karoliny Romanowskiej, mamy Jakuba, klasa 2b miała przyjemność gościć pana Karola Urbaniaka, wykonującego zawód fryzjera. Pan Karol podczas spotkania opowiedział o przydatności i użyteczności swojego zawodu, pokazał różne akcesoria i narzędzia potrzebne do tej pracy. Chętnie też udzielał odpowiedzi na wiele pytań, które zadawali uczniowie. Dzięki spotkaniu dzieci poznały bliżej pracę fryzjera. Dziękujemy za mile i pożytecznie spędzony czas.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Poznajemy zawód fryzjera