Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Wycieczka do lasu

W poniedziałek, 7 października, dzieci z klasy II a i III a wybrały się na wycieczkę do lasu. Przewodnikiem po leśnych ścieżkach był pan leśniczy Konrad Świtalski. Opowiedział on o swojej pracy i pokazał wiele przyrodniczych ciekawostek, m.in. tamę zbudowaną przez bobry na rzece Dąbrówce i dwustuletni dąb. Atrakcją było też grzybobranie. Oprócz pięknych muchomorów, które zostawiliśmy dla leśnych zwierząt, w koszykach znalazły się czubajki kanie, czyli grzyby sowy. Humory wszystkim dopisywały. Wyprawa okazała się bardzo udana.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wycieczka do lasu