Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Wycieczka do Komendy Powiatowej Policji

W środę 9 października 2019 r. klasa II c wybrała się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. Głównym celem było zapoznanie uczniów z pracą policjantów, zwiedzanie budynku komendy i przypomnienie ważnych zasad bezpieczeństwa. Wizyta rozpoczęła się na dyżurce, gdzie przywitała nas pani policjantka. Zwiedzanie pomieszczeń służbowych rozpoczęło się od stanowiska kierownika, czyli miejsca, gdzie pracuje dyżurny jednostki i kieruje patrolami. Wiele emocji wśród dzieci wzbudziło pomieszczenie dla osób zatrzymanych. Następnie uczniowie mieli okazję zobaczyć sprzęt pomocny w codziennej pracy policjantów, w tym pałkę policyjną i kajdanki. Na parkingu dzieci obejrzały wóz policyjny. To była interesująca wizyta. Być może wśród koleżanek i kolegów z klasy II c są osoby, które w przyszłości założą policyjny mundur i będą pracować w miejscu swojej dzisiejszej wycieczki.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wycieczka do Komendy Powiatowej Policji