Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Z wizytą w pralni chemicznej

Klasy 6C i 6D dzięki uprzejmości rodzica - p. Karoliny Mikosz w dniu 04.11.2019r. pojechały do HTS MEDIJ – PĘPOWO.  Uczniowie zostali oprowadzeni po zakładzie – zwiedzili nowoczesną pralnię, podzieloną na część "brudną" i "czystą", zapoznali się ze stanowiskami pracy oraz obowiązkami pracowników. Głównym celem była realizacja doradztwa zawodowego w celu poznania przez uczniów różnych miejsc pracy i zawodów. To była bardzo interesująca wizyta. Być może wśród uczniów z klas są osoby, które w przyszłości będą pracować w tym nowoczesnym zakładzie. Dziękujemy za poświęcony czas: p. Iwonie Koniecznej oraz p. Annie Boruszewskiej, które wsparły opiekę nad dziećmi podczas wyjazdu.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Z wizytą w pralni chemicznej