Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

I Ty mogłeś zostać Mikołajem

Końcówka roku to czas, w którym chętniej dzielimy się. Nastrajają do tego zbliżające się święta. Od początku listopada do 27 listopada do naszej szkoły można było przynosić dary dla osób potrzebujących w ramach akcji charytatywnej MIKOŁAJE 2019, organizowanej przez PCPR w Gostyniu i Stowarzyszenie DZIECKO. Dary te staną się prezentami gwiazdkowymi dla dzieci i osób starszych, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Zostały posegregowane przez uczniów VIIIb, którzy zgłosili chęć pomocy. W czwartek rano odjechały do PCPR – u. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli pomóc.

Jesteś tutaj: Home Aktualności I Ty mogłeś zostać Mikołajem