Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

II Gminny Przegląd Spektakli Profilaktycznych

26.11.2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury Hutnik w Gostyniu odbył się II Gminny Przegląd Spektakli Profilaktycznych. Głównym celem imprezy było zwrócenie uwagi na problemy związane z uzależnieniami, przemocą itd. W sumie publiczność obejrzała dziesięć inscenizacji. Reprezentanci naszej szkoły tj. Oliwia Kanikowska, Patrycja Organistka, Bartosz Konstanty, Igor Hoffmman, Mikołaj Liszczyński, spisali sie świetnie. W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kutrzeby w Gostyniu.

Jesteś tutaj: Home Aktualności II Gminny Przegląd Spektakli Profilaktycznych
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.