Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

KONKURS "Parasol spełnionych marzeń – II edycja"

W listopadzie uczniowie klasy 2a uczestniczyli w konkursie adresowanym dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym pod nazwą "Parasol spełnionych marzeń – II edycja". Konkurs organizowany był przez Urząd Miejskie w Gostyniu w ramach programu profilaktycznego "Parasolka zaufania – edycja II". Zadaniem uczniów było wykonanie wspólnie z rodzicami prac plastycznych – kropli deszczu, na których przedstawili swoje marzenia. Krople te zostały zawieszone na kolorowych parasolkach i wyeksponowane w holu szkoły tworząc ciekawą instalację.

Jesteś tutaj: Home Aktualności KONKURS "Parasol spełnionych marzeń – II edycja"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.