Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

KONKURS "Zawody naszych rodziców"

W listopadzie wszyscy uczniowie klas 1 - 3 uczestniczyli w Szkolnym konkursie plastycznym pod nazwą "Zawody naszych rodziców" zorganizowanym w ramach realizacji Szkolnego programu doradztwa zawodowego. Dzieci tworzyły prace plastyczne z wykorzystaniem różnych technik dotyczące zawodów wykonywanych przez ich rodziców. Wyróżnione prace z każdej klasy zostały wyeksponowane na gazetce w holu szkoły a ich autorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Pozostałe rysunki zdobią sale lekcyjne.

IMG 0887

Jesteś tutaj: Home Aktualności KONKURS "Zawody naszych rodziców"