Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Gwiazdkowy Szkolny Konkurs Recytatorski

Konkurs odbył się 19 grudnia 2019 r. Miłośnicy recytacji zaprezentowali wiersze związane z Bożym Narodzeniem, Wigilią, gwiazdką, zimą. W Gwiazdkowym Konkursie Recytatorskim udział wzięło 31 uczestników. Występowali w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III, Klasy IV – VI. Spośród nich komisja konkursowa wyłoniła laureatów. Pierwsze miejsce w kategorii I – III zajęła Lena Młynarczyk, II miejsce – Martyna Biderman, III miejsce – Eryk Włodarczak, wyróżnienie zdobył Marek Adamski. W kategorii klas IV – VI zwyciężyła Marcjanna Murawka, II miejsce zajął Igor Lis, a III miejsce przypadło Katarzynie Prywer.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Gwiazdkowy Szkolny Konkurs Recytatorski