Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Wycieczka do Fabryki Bombek LOTOS w Koźminie Wlkp.

4 grudnia 2019 r. uczniowie klas Ia, Ib, Ic i IIc wraz z wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do Fabryki Bombek w Koźminie Wielkopolskim. Dzieci poznały kolejne etapy powstawania ozdób choinkowych: dmuchanie bombek szklanych, srebrzenie, lakierowanie i dekorowanie. Z zachwytem patrzyły na kolorowe cuda choinkowe z różnymi wzorami. Wzięły również udział w warsztatach, na których samodzielnie malowały oraz ozdabiały bombki. Każdy mógł zabrać swoją bombkę do domu. Z wycieczki wróciliśmy zadowoleni, pełni wrażeń i nowych wiadomości.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wycieczka do Fabryki Bombek LOTOS w Koźminie Wlkp.