Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

"Jestem pisarzem, jestem poetą"

Szkolny Konkurs Literacki "Jestem pisarzem, jestem poetą" trwał od momentu ogłoszenia (10 stycznia 2020 r.) do ostatniego dnia, w którym można oddać gotową pracę (10 lutego 2020 r.). Udział w nim wzięło siedmioro uczniów. Napisali wiersze i opowiadania o dowolnej tematyce. Komisja Konkursowa przyznała dwie równorzędne nagrody. Zdobyły je Nikola Gruszczyńska z klasy VIIb i Jagoda Konieczna z klasy VIIIa. Prace czterech uczestniczek (Nikoli i Jagody oraz Pauli Fornalik i Natalii Jakuszek z VIIb) zostały przekazane do ZSO w Gostyniu, który jest organizatorem XV Powiatowego Konkursu Literacko – Plastyczno – Fotograficznego "Dialog z rzeczywistością". Nienagrodzeni uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w Konkursie.

20200110 141621

Jesteś tutaj: Home Aktualności "Jestem pisarzem, jestem poetą"