Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Znam "Pana Tadeusza"

Szkolny Konkurs Recytatorski Znam "Pana Tadeusza" odbył się 23 stycznia 2020 r. Udział wzięło dziewięcioro uczestników. Komisja konkursowa oceniała dobór repertuaru, pamięciowe opanowanie tekstu, interpretację, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny. I miejsce zdobyła Jagoda Konieczna z VIIIa, która zaprezentowała Inwokację. II miejsce zajął Igor Lis z klasy VIb za recytację Koncertu Wojskiego z czwartej księgi naszej narodowej epopei. III miejsce przypadło Roksanie Zimowskiej z klasy VIIIb, która recytowała fragment o chmurach z księgi trzeciej.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Znam "Pana Tadeusza"