Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Recytowali epopeję

Poezja romantyczna rozbrzmiewała 27 lutego 2020 r. na scenie ośrodka kultury w Pogorzeli, gdzie odbył się II Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Adama Mickiewicza zorganizowany przez tamtejszą szkołę podstawową. Naszą szkołę reprezentowali Jagoda Konieczna z VIIIa i Igor Lis z VI b. Oboje recytowali fragmenty "Pana Tadeusza" Wypadli bardzo dobrze. Jury pod przewodnictwem pana Alfreda Siamy doceniło wszystkich występujących, podkreślając wysoki poziom prezentacji. Jagoda została laureatką tego konkursu, zajmując III miejsce w kategorii klas VII – VIII.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Recytowali epopeję