Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

DRZWI OTWARTE

W poniedziałkowy wieczór, 9 marca, w naszej szkole miało miejsce ważne wydarzenie – "Drzwi otwarte" dla przyszłorocznych pierwszoklasistów, na które licznie przybyli zaproszeni goście – dzieci wraz z rodzicami. Wielu z nich odwiedziło mury naszej szkoły ponownie, przyprowadzając dzisiaj swoje pociechy w miejsce, gdzie przed laty sami zasiadali w szkolnych ławkach. Zgromadzonych przywitał Pan Dyrektor i nauczyciele, a uczniowie drugiej klasy wykonali japoński taniec. Następnie maluchy, wraz z nauczycielkami i uczniami klas ósmych rozpoczęły podróż przez "Dwójkowy Świat". Dzieci otrzymały mapki i odwiedzały sale, w których prezentowane były zabawy tematycznie związane z poszczególnymi kontynentami. Młodzi odkrywcy mieli możliwość zobaczenia, jak wyglądają zajęcia przyrodnicze, plastyczne, komputerowe i językowe. Obejrzeli także salę edukacji wczesnoszkolnej, halę sportową oraz świetlicę. Czekały na nich m.in. doświadczenia: "wybuchający wulkan", "burza w butelce", "bezpieczne błyskawice" oraz Teatrzyk Ilustracji Kamishibai. Utrwalali znajomość liczb w języku angielskim w konkurencji zręcznościowo-degustacyjnej z użyciem popcornu. Korzystali z komputerów, tabletów, tablic multimedialnych i robotów edukacyjnych. Uczestniczyli w zabawach ruchowych i zajęciach plastycznych. Wiele frajdy sprawiła dzieciom możliwość zrobienia zdjęcia z wizerunkiem zwierząt i Statuą Wolności. Podczas wizyty w każdej z sal, dzieci otrzymywały punkty w formie pieczątek. Wszyscy się świetnie bawili. Mamy nadzieję, że od września nasza szkoła stanie się dla nich drugim domem, przyjaznym i bezpiecznym.
DO ZOBACZENIA!

Jesteś tutaj: Home Aktualności DRZWI OTWARTE
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.