Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Świetlica

Pasowanie na świetlika

Z początkiem września, w sali świetlicowej odbyło się pasowanie pierwszoklasistów na "świetlika". Kodeks grupy został zawarty, zapisano wszystkie karty, by pamiętać o nawykach - uczniowie uczyli się wierszyka. Wiedzą, że wstąpili w mury szkolne, gdyż skończyło się już wolne.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Pasowanie na świetlika
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.