Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Świetlica

Zawitała do nas jesień

Jesień w pełni w świetlicy, nie brakuje nam pomysłów na jesienne zabawy. Dzieci opowiadają o charakterystycznych cechach tej pory roku, słuchają wierszy o tematyce jesiennej. Wykonują wiele pięknych prac - wyklejają kolorowymi liśćmi postać Pani Jesień, kreatywnie tworząc.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Zawitała do nas jesień
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.