Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Świetlica

Dzień Chłopaka w świetlicy

Tego dnia dziewczynki składały życzenia wszystkim chłopcom. Chłopcy odpowiadali na pytania przygotowane przez dziewczyny z dziedziny bajek. Każda dobra odpowiedź była nagrodzona punktami. Wszyscy odpowiedzieli prawidłowo i zostali nagrodzeni medalami.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Dzień Chłopaka w świetlicy
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.