Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Świetlica

Rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczno-przyrodniczy został rozstrzygnięty. Do organizatorek konkursu wpłynęło 19 ciekawych prac. Celem konkursu było promowanie proekologicznego stylu życia oraz możliwość rozwijania twórczości plastycznej z użyciem surowców wtórnych. Po naradzie, jury wybrało trzy najciekawsze prace. Pan Dyrektor umożliwił wręczenie wszystkim uczestnikom drobnych upominków, a na zwycięzców czekały dyplomy i miłe nagrody. Rozwiązanie konkursu zakończyło się wspólnym zdjęciem pamiątkowych prac (podziwiać możemy recyklingowe pieski, ośmiornice, chomika, królika, ważkę, wiewiórkę, mysz, jeża, świnkę i żółwia oraz pszczołę). Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.
Oto lista zwycięzców:
I miejsce - Gabriela Wiśniewska kl. 1c (piesek)
II miejsce - Wiktoria Przybylak kl. 1c (ośmiornica)
III miejsce - Natalia Świdurska kl. 1c (jeż)
Wyróżnienia:
Nadia Hoffmann kl. 1a (pies)
Eryk Włodarczyk kl. 2c (ośmiornica)
Bartosz Krystkowiak kl. 3a (pies)
Gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Świetlica Rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.