Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Świetlica

Dzień Edukacji Narodowej w świetlicy

Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej, "świetliki SP2" życzą wszystkim nauczycielom takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce oraz cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom, tym posłusznym i tym niepokornym zrodziła wiele cennych owoców. Natomiast rodzicom i uczniom życzymy również zdrowia i oby jak najdłużej trwało nauczanie w realu.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Dzień Edukacji Narodowej w świetlicy
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.