Mapa myśli

Uczniowie klas 3A i 3C stworzyli własne mapy myśli na temat kręgowców w języku angielskim. Mapa myśli to unikalny sposób notowania informacji. Tworząc ją, używamy nie tylko słów, ale również diagramów, symboli, obrazów i kolorów, poprzez co obie półkule naszego mózgu biorą w tym udział. Zaangażowanie całego mózgu w proces uczenia wpływa na zwiększenie naszej kreatywności i również ułatwia zapamiętywanie, co jest niezwykle ważne w przypadku nauki języka obcego. Well done, kids!

Jesteś tutaj: Home Aktualności Mapa myśli