Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Mapa myśli

Uczniowie klas 3A i 3C stworzyli własne mapy myśli na temat kręgowców w języku angielskim. Mapa myśli to unikalny sposób notowania informacji. Tworząc ją, używamy nie tylko słów, ale również diagramów, symboli, obrazów i kolorów, poprzez co obie półkule naszego mózgu biorą w tym udział. Zaangażowanie całego mózgu w proces uczenia wpływa na zwiększenie naszej kreatywności i również ułatwia zapamiętywanie, co jest niezwykle ważne w przypadku nauki języka obcego. Well done, kids!

Jesteś tutaj: Home Aktualności Mapa myśli
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.