Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na usługi pn.: "Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń szkolnych Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu w 2021 roku" - pobierz plik
Specyfikacja istotnych warunków zamówienia - pobierz plik
Wykaz pomieszczeń - pobierz plik

Jesteś tutaj: Home Aktualności Ogłoszenie o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.