Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Start

Informacja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gostyniu

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gostyniu informuje, że Wielkopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny rozpoczął na swoim profilu Facebook cykl spotkań ze szczepionką pod nazwą "Szczepionka wczoraj i dziś co warto o niej wiedzieć" zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w tych postach.
https://www.facebook.com/wssewpoznaniu/
https://www.facebook.com/wssewpoznaniu/videos/738999393421499

Jesteś tutaj: Home Uncategorised Informacja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gostyniu
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.