Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Świetlica

Bal świetlików

Dnia 22 stycznia, dzieci z grupy świetlicowej przyszły do szkoły w niecodziennych strojach. Podopieczni zamienili się na ten dzień w różne postacie z bajek. Zabawa wywołała mnóstwo radości, jak to przystało w karnawale.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Bal świetlików
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.