Szkolny Konkurs Plastyczny "Mój ulubiony przyjaciel" rozstrzygnięty

W styczniu zakończył się konkurs plastyczny pt. "Mój ulubiony przyjaciel", w którym uczestniczyli uczniowie klas 1-3. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością i własną inicjatywą w realizacji tematu konkursowego. Wykonali bardzo ciekawe prace stosując różne techniki plastyczne. Ze względu na wyrównany poziom prac komisja przyznała następujące nagrody:
I miejsce: Zofia Karolczak Ia, Weronika Skorupska Ia, Anna Dzierżgowska IIb
II miejsce: Olga Łagoda Ia, Łukasz Działdowski Ia, Anna Sekuła IIb, Dominika Kaniowska IIc
III miejsce: Kuba Olejniczak Ia, Kornelia Maciaś IIa, Agata Wojciechowska IIb
Wyróżnienia: Nadia Hoffmann Ia, Blanka Owczarczak Ia, Mikołaj Pióro Ia, Marcelina Szymkowiak Ia, Maksymilian Nowaczyk IIa, Adam Bryl IIb, Igor Pieniężny IIb, Alicja Zagata IIb, Anna Bogdańska IIIc, Aleksander Janicki IIIc.
Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy.
Gratulujemy wszystkim, ktorzy uczestniczyli w konkursie i zachęcamy do udziału w następnych konkursach szkolnych.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Szkolny Konkurs Plastyczny "Mój ulubiony przyjaciel" rozstrzygnięty