Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Rodzice w obiektywie

Rodzice są pierwszymi osobami, które inspirują dzieci, zachęcają do podejmowania różnych działań, stanowią wzór. Warto poznawać rodziców. Wiedzieć, czym się zajmują, jakie zawody wykonują. Szansę ku temu dał zorganizowany w pierwszym półroczu konkurs fotograficzny "Ciekawe zawody naszych rodziców w obiektywie". Uczestnicy konkursu, chętni uczniowie z klas 1-8, wykonali piękne zdjęcia ukazujące ich rodziców przy pracy. Nadia Hoffmann z klasy 1a przedstawiła zawód higienistki stomatologicznej, a Zofia Karolczak, również z 1a, zawód serwisanta maszyn rolniczych oraz pracownika administracji. Anna Dzierżgowska z 1b zaprezentowała pracę operatora wózka dźwigowego, a Szymon Grzesiek z tej samej klasy - malarza budowlanego. Julia Gościniak z 2a ukazała na swoim zdjęciu zakład Drogbud. Interesujące zawody uwiecznili na swoich zdjęciach również uczniowie klasy 3b: Aleksander Szczepaniak pokazał operatora automatu szklarskiego Ardagh Glass, natomiast Jakub Romanowski zaprezentował swojego tatę podczas produkcji karmy dla zwierząt. Uczeń klasy 4b Wojciech Matysiak w obiektywie ukazał pracę nauczyciela matematyki, a Zuzanna Zawodna z klasy 4c przedstawiła pracę swojej mamy, która jest terapeutą zajęciowym. Z kolei Adam Bujak z klasy 6b na swoim zdjęciu przedstawił farmę wiatrową Acciona Energy Poland Maintenance Service. Laureatami konkursu zostali: I miejsce zdobyła Zuzanna Zawodna z klasy 4 c, II miejsce (ex aequo) zajęli: Anna Dzierżgowska z klasy 1b, Jakub Romanowski i Aleksander Szczepaniak z klasy 3b. Na III miejscu znalazła się Zofia Karolczak z klasy 1a. Wszystkie nadesłane na konkurs prace fotograficzne są niezwykle interesujące i świadczą o dużym zaangażowaniu i wkładzie pracy uczestników w ich wykonanie.
Gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Aktualności Rodzice w obiektywie
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.