Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Kampania "My_Rodzice"

Drodzy Rodzice, zachęcamy do korzystania z ogólnodostępnej, nowocześnie zaprezentowanej bazy wiedzy psychologiczno – pedagogicznej przydatnej w świadomym wychowaniu dziecka, znajdującej się na platformie YouTube. Materiały mają formę krótkich filmików, na których specjaliści podejmują aktualne tematy, problemy nurtujące rodziców: https://www.youtube.com/channel/UC2_65qRDrzTG8_6mZzmsjrg/videos

my rodzice

Jesteś tutaj: Home Aktualności Kampania "My_Rodzice"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.