Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkurs Plastyczny "Pejzaż zimowy"

Tegoroczna zima pokazała nam, co potrafi. Trudno oprzeć się jej urokom… Zasypane śniegiem ulice, ogrody i lasy, nawet boisko szkolne. Jak nigdy można było podczas przerw lepić bałwany i śnieżne fortece. W ogłoszonym w styczniu konkursie plastycznym "Pejzaż zimowy" wzięła udział rekordowa liczba uczniów klas I-III. Było na co popatrzeć… Gratulujemy uczestnikom wyobraźni i pomysłowego spojrzenia na to, co wokół nas stworzyła natura. A oto zwycięzcy i najciekawsze, nagrodzone prace plastyczne.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Konkurs Plastyczny "Pejzaż zimowy"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.