Konkurs Plastyczny "Pejzaż zimowy"

Tegoroczna zima pokazała nam, co potrafi. Trudno oprzeć się jej urokom… Zasypane śniegiem ulice, ogrody i lasy, nawet boisko szkolne. Jak nigdy można było podczas przerw lepić bałwany i śnieżne fortece. W ogłoszonym w styczniu konkursie plastycznym "Pejzaż zimowy" wzięła udział rekordowa liczba uczniów klas I-III. Było na co popatrzeć… Gratulujemy uczestnikom wyobraźni i pomysłowego spojrzenia na to, co wokół nas stworzyła natura. A oto zwycięzcy i najciekawsze, nagrodzone prace plastyczne.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Konkurs Plastyczny "Pejzaż zimowy"