Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Nasi rodzice byli też uczniami…

Dzieci często zastanawiają się, jak to się dzieje, że rodzice tak wiele wiedzą o szkole, potrafią doradzić, wesprzeć, a nierzadko rozwiązać trudne zadanie. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem rodzice też byli kiedyś uczniami. Zwyczajnie chodzili do szkoły, zdobywali wiedzę, odrabiali zadania i dobrze się bawili z przyjaciółmi. Nawiązywali też relacje z nauczycielami. Z myślą, aby zachęcić uczniów do rozmowy z rodzicami, zebrania ich szkolnych wspomnień, został zorganizowany konkurs pod hasłem "Moi rodzice byli też uczniami". Znakomite prace napisali zwycięzcy konkursu: Hanna Danielczak z klasy 4c i Tomasz Danielczak z klasy 6b. Hania zebrała wspomnienia mamy. Okazało się, że ona również była uczniem Dwójki. Z kolei Tomek spisał szkolne wspomnienia taty, które wiążą się z podstawówką w Goli. Rodzice zachowali w pamięci nie tylko wydarzenia związane z nauką, nauczycielami, ale również przygody przeżyte z kolegami. Hania i Tomek, podejmując konkursowe wyzwanie, mieli okazję porównać swoją rzeczywistość szkolną z realiami, w których uczyli się ich rodzice. Mieli również szansę poznać nieznane fakty z dzieciństwa mamy i taty. Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy. Życzymy im zadowolenia z czekających na nich nagród i wielu kolejnych sukcesów.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Nasi rodzice byli też uczniami…
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.