Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Znamy już Mistrza Ortografii!

W dniu 5 maja 2021 r. odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas trzecich "MISTRZ ORTOGRAFII". Jak co roku, konkurs miał na celu zachęcanie uczniów do poznawania reguł ortograficznych, do posługiwania się w piśmie poprawną polszczyzną oraz motywowanie dzieci do samodzielnego poszerzania wiedzy i zdobywania umiejętności potrzebnych w kolejnych etapach kształcenia. W konkursie wzięło udział 13 uczestników. Klasę IIIa reprezentowało 4uczniów, klasę III b – 5 uczniów, a III c – 4 uczniów. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami. Zwyciężczynią konkursu została Patrycja Kryłowska z klasy III c. To ona zajęła I miejsce. Tuż za nią uplasowali się Lena Młynarczyk z klasy III b oraz Aleksander Janicki z klasy III c. Zajęli oni II miejsce ex aequo. Podobnie stało się z III miejscem, na którym znaleźli się uczniowie: Julia Turla z klasy III a, Martyna Janowska z III a oraz Cezary Maćkowiak z klasy III b.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Aktualności Znamy już Mistrza Ortografii!
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.