Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

"Poczuj chemię do chemii"

19 uczniów z klas VII-VIII wzięło udział w Szkolnym Konkursie Chemicznym "Poczuj chemię do chemii". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej, promowanie zachowań mających na celu ochronę przyrody i kształtowanie poczucia odpowiedzialności za nią, a także zwrócenie uwagi na potrzebę segregacji odpadów i możliwość ich powtórnego wykorzystania – recykling. Uczniowie stworzyli przedmioty oraz urządzenia z odpadów , które można wykorzystać w życiu codziennym.
Laureatami konkursu zostali następujący uczniowie:
I miejsce - Zofia Ludwiczak - klasa 7d
II miejsce - Zofia Kasperczak - klasa 7d
III miejsce - Marcelina Dubowik - klasa 7c
Osoby wyróżnione:
Rafał Kasperczak - klasa 7a
Igor Lis - klasa 7b
Borys Rogala - klasa 7b
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Aktualności "Poczuj chemię do chemii"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.