Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Start

Konkurs plastyczny w świetlicy

W świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczny, którego celem było propagowanie wiedzy o roślinach i ich roli w środowisku oraz uwrażliwienie na piękno natury. Pierwsze miejsce zdobyła Patrycja Kornecka (1b), drugie - Gabriela Wiśniewska (1c), trzecie - Bartosz Majchrzak (1a). Natomiast wyróżnienia otrzymali: Natalia Świdurska, Wiktoria Wiatrowska, Adrianna Małecka. Wszystkim uczestnikom konkursu, gratulujemy pomysłowości wykonania trójwymiarowego modelu prac manualnych.

Jesteś tutaj: Home Uncategorised Konkurs plastyczny w świetlicy
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.