Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Zabawy integracyjne

W ramach Szkolnego Programu Wychowawczego, zadbano o umiejętność pracy w grupie wśród "świetlików". W tym celu podczas zajęć opiekuńczo-wychowawczych, przeprowadzono grupę zabaw, które pomagają w nawiązywaniu relacji rówieśniczej, poprzez budowanie więzi w radosnej i luźnej atmosferze. Ich rolą jest budowanie zaufania i przełamywanie barier w kontakcie z innymi dziećmi. "Dobra zabawa" jest źródłem rozwoju naszych dzieci i integralną częścią ich życia. Dzięki niej, mają szansę poznawać swoje otoczenie oraz samych siebie, a także uczą się współpracy z grupą. Świętowanie Dnia Dziecka umożliwiło również kształtowanie poczucia przynależności do grupy. Wszystkim dzieciom życzymy beztroskiego dzieciństwa!

Jesteś tutaj: Home Aktualności Zabawy integracyjne
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.