Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

"Powiedz TAK szkole"

Czas powrotu do szkół i rozpoczęcie nauki stacjonarnej, był dla jednych momentem upragnionym, zaś dla drugich mniej wyczekiwanym. By ułatwić "świetlikom" integrację z grupą rówieśniczą, zorganizowano spotkanie ze szkolną psycholog oraz stworzono na poczet zajęć wychowawczo-opiekuńczych prezentację pt. "Powiedz TAK szkole!" (CANVA), dzięki którym uczniowie poczuli się pewniej i odnaleźli wsparcie po przeżyciach i trudnych doświadczeniach, związanych z sytuacją pandemiczną.

Jesteś tutaj: Home Aktualności "Powiedz TAK szkole"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.