Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Start

Dzień Dziecka w Dwójce

1 czerwca uczniowie Dwójki obchodzili Dzień Dziecka. W tym niezwykłym roku szkolnym miał on przede wszystkim na celu zintegrowanie uczniów klas po długiej nieobecności w szkole. Dzień Dziecka w Dwójce, jak zawsze, obfitował w wydarzenia. Każda klasa znalazła dla siebie ciekawą aktywność. Uczniom klas starszych Dzień Dziecka upłynął zarówno na wycieczkach pieszych, podczas których mieli okazję odkryć na nowo różne zakątki Gostynia, jak i wyprawach rowerowych, podczas których poznawali piękno okolic naszego miasta. Nikomu nie zabrakło relaksu podczas wspólnych zabaw i gier integracyjnych, w których aktywnie brali udział również nauczyciele. Uczniowie klas czwartych i piątej spędzili Dzień Dziecka na torze kartingowym. Doskonalili umiejętność jazdy na rowerze. Kilkakrotnie pokonali trasę toru wzbogaconą o znaki drogowe. Radzili sobie znakomicie i wszyscy zdobyli prawo otrzymania karty rowerowej. Dzieci z klas najmłodszych uczestniczyły w przygotowanych specjalnie dla nich konkurencjach sportowych, oglądały filmy krótkometrażowe w "szkolnym mini kinie" oraz świetnie bawiły się przy rytmach ulubionych przebojów podczas zabaw ruchowo – tanecznych. Ponadto uczniowie wykazali się pomysłowością i talentem plastycznym, wspólnie wykonując prace ukazujące  Dzień Dziecka  widziany z ich perspektywy. Ważnym momentem było też zrobienie klasowego zdjęcia przy specjalnie na tę okazję ozdobionej bramce. Miłemu spędzeniu wspólnych chwil sprzyjała piękna pogoda. Przyjemną atmosferę pikniku dopełnił słodki poczęstunek, który został przygotowany dla wszystkich uczniów Dwójki. Dzieci i dorośli, uczniowie i nauczyciele – wszyscy bawili się znakomicie, humor dopisywał. Dzień Dziecka był naprawdę udany.

Jesteś tutaj: Home Uncategorised Dzień Dziecka w Dwójce
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.