Namalować poezję

W Szkolnym Konkursie "Namalować poezję" dla klas IV – VIII wzięło udział czternaścioro uczniów. Uczestnicy tworzyli prace plastyczne w oparciu o wiersze polskich poetów. Należało zilustrować tekst wiersza lub jego fragmentu. Obrazy malowane przez poetów słowami zostały przetłumaczone przez młodych rysowników i malarzy na język plastyki.
I miejsce zajęła Kinga Andrzejewska z klasy VIa, II miejsce – Marcelina Kaczor IVa, III miejsce – Wiktoria Cieślak IVa. Wyróżniono prace Hanny Wałkiewicz z IVa i Tomasza Danielczaka z VIb.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Namalować poezję