Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Namalować poezję

W Szkolnym Konkursie "Namalować poezję" dla klas IV – VIII wzięło udział czternaścioro uczniów. Uczestnicy tworzyli prace plastyczne w oparciu o wiersze polskich poetów. Należało zilustrować tekst wiersza lub jego fragmentu. Obrazy malowane przez poetów słowami zostały przetłumaczone przez młodych rysowników i malarzy na język plastyki.
I miejsce zajęła Kinga Andrzejewska z klasy VIa, II miejsce – Marcelina Kaczor IVa, III miejsce – Wiktoria Cieślak IVa. Wyróżniono prace Hanny Wałkiewicz z IVa i Tomasza Danielczaka z VIb.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Namalować poezję
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.