Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Dziś uczniowie i nauczyciele Dwójki wierszami i piosenkami witali wakacje. Ale był to także mement pożegnań – od dziś klasa 8a i 8b pożegluje w świat coraz bliżej dorosłości. Żegnaliśmy się także z panią Joanną Gembiak - katechetkę z cudownym poczuciem humoru i ogromnym sercem dla uczniów i kolegów z pracy. Dziękujemy za wspólne lekcje i przerwy i wszystkie mądre słowa do nas kierowane!
Życzymy udanych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Zakończenie roku szkolnego 2020/2021
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.