Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Dziś uczniowie i nauczyciele Dwójki wierszami i piosenkami witali wakacje. Ale był to także mement pożegnań – od dziś klasa 8a i 8b pożegluje w świat coraz bliżej dorosłości. Żegnaliśmy się także z panią Joanną Gembiak - katechetkę z cudownym poczuciem humoru i ogromnym sercem dla uczniów i kolegów z pracy. Dziękujemy za wspólne lekcje i przerwy i wszystkie mądre słowa do nas kierowane!
Życzymy udanych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Zakończenie roku szkolnego 2020/2021