Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Nowy rok szkolny w świetlicy

Podczas pierwszych dni września, dzieci z grupy świetlicowej, przypomniały sobie zasady, jakich należy przestrzegać w szkole i wspominały wakacyjne chwile, przynosząc pamiątki. Wrześniowe dni, upływały wychowankom "na wesoło". Świetliki wzięły udział w "dowcipnej grze", poruszając się według kodu emotikonów. Czas spędziły na wspólnej zabawie w salach i na boisku szkolnym, uczestnicząc w ceremonii "Pasowania na świetlika", w stylu "indiańskiej osady". Na szkolnym korytarzu zawisła również tematyczna gazetka ścienna, nawiązująca do radosnego pobytu w szkole, z okazji wrześniowego Światowego Dnia Orderu Uśmiechu. Radość i uśmiech dzieci, świadczyły o dobrej zabawie, także napotkanym nauczycielom, wręczano "ordery uśmiechu". Tego dnia, nikomu radości nie brakowało. Życzymy wszystkim dzieciom, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia rozpoczętego roku szkolnego!

Jesteś tutaj: Home Świetlica Nowy rok szkolny w świetlicy
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.