Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

"SERDECZNA KARTECZKA"

We wrześniu 2021 roku, "świetliki" SP2 w Gostyniu, rozpoczęły swój udział w projekcie edukacyjnym "SERDECZNA KARTECZKA". W tym miesiącu, dzieci poznały pracę sadowników i rolników, dbających o zagwarantowanie nam bieżącej żywności. W trakcie zajęć na świeżym powietrzu, wychowankowie wykonali prace plastyczne z liści owocowych drzew, wzięli także udział w konkursie plastycznym pt. "Piramida żywienia", by być dla innych drogowskazem do okazywania rolnikom wdzięczności i szacunku za wykonywaną pracę. Podsumowaniem zajęć było wspólne wykonanie kartki okolicznościowej, którą przekazaliśmy, w ramach projektu do lokalnych sadowników ze Strzelec Wielkich. Dziękujemy gospodarzom za miłe przyjęcie do swojego sadu i chwile spędzone na łonie natury. Pamiętajmy na co dzień o zdrowych nawykach żywieniowych!
"Słońce go budzi, słońce go żegna,
gdy praca kończy się powszednia.
Smak tego trudu czujesz w chlebie,
ten trud dla wszystkich i dla Ciebie".

Jesteś tutaj: Home Świetlica "SERDECZNA KARTECZKA"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.