Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

ROZRUSZAJ DWÓJKĘ

Każdy rok szkolny w Dwójce zaczynamy ogłoszeniem szkolnego hasła, które najlepiej oddaje zaplanowane działania dotyczące promowania zdrowego trybu życia. W tym roku koncentrujemy się na aktywności fizycznej – prosimy, przyłącz się do nas i ROZRUSZAJ DWÓJKĘ! Jak to zrobić? Po prostu śledź komunikaty dotyczące planowanych akcji (strona szkoły, plakaty informacyjne) i przyłączaj się do nich! Do dzieła! Ruszajmy się!

Jesteś tutaj: Home Aktualności ROZRUSZAJ DWÓJKĘ
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.