Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkurs "Piramida żywienia"

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. "Piramida żywienia" został rozstrzygnięty. Do organizatorek wpłynęło 26 prac. Celem konkursu była popularyzacja dbania o zdrowie i budowanie właściwych nawyków żywieniowych. Po naradzie, jury wybrało trzy najciekawsze prace oraz przyznało jedno wyróżnienie. Zwycięzcom zostały wręczone nagrody rzeczowe. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Konkurs "Piramida żywienia"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.