Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

@Poczta zaufania

Od października została uruchomiana kolejna forma pomocy dla dzieci i młodzieży pod nazwą "@Poczta zaufania". W holu szkoły została zamontowana skrzynka, do której uczniowie mogą wrzucać kartki z swoim adresem e-mailowym i prośbą o kontakt z psychologiem. 
PLAKAT EMAILOWA POMOC 01 01

Jesteś tutaj: Home Aktualności @Poczta zaufania
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.