Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY "Dzieciaki kochają zwierzaki" rozstrzygnięty!

22 października 2021 roku w GOK "Hutnik" odbyło się uroczyste podsumowanie powiatowego konkursu plastycznego "Dzieciaki kochają zwierzaki", na który wpłynęło 336 prac. Oceniając prace jury brało pod uwagę m.in.: zgodność z tematem, ciekawy sposób przedstawienia bohatera pracy, kompozycję i kolorystykę, mieszanie barw oraz samodzielność wykonania. Po długiej i burzliwej naradzie wyłoniono 45 najpiękniejszych prac. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się również uczniowie naszej szkoły.
W kategorii wiekowej 8-10 nagrodzeni zostali: Lena Młynarczyk 4b, Wojtek Krauze 4a, natomiast wyróżnieni: Konrad Funk 3b, Patrycja Kryłowska 4c
W kategorii wiekowej 11-14 nagrodzeni zostali: Weronika Sosnowska 7a, Kinga Andrzejewska 7a, Wiktoria Danielczyk 7c natomiast wyróżnieni: Hania Wałkiewicz 5a, Olga Czapla 5b, Gabriela Staśkiewicz 7a
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

Jesteś tutaj: Home Aktualności POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY "Dzieciaki kochają zwierzaki" rozstrzygnięty!
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.